Hakkımızda

Dağıstanlı Grup müşterilerine Endüstriyel tedarik ve mühendislik hizmetleri verme amacıyla 1952 yılında Erzurumda kurularak 1972 yılında İstanbul ve Kocaeli de faaliyetine devam etmektedir.

Dağıstanlı Grup ambalaj ve sanayi malzemeleri tedarikinde faaliyet gösteren genç ve dinamik bir kadroyla hizmet vermektedir. Dağıstanlı Grup , geçen bu zaman zarfında kendi sektöründe daima kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmamız müşterilerimizden gelen yoğun istek ve taleplerden dolayı sürekli yeni ürün gruplarına açılmakta ve değerli sanayicilerimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Firmamız, endüstriyel gelişmeleri sürekli takip etmekle birlikte; müşterilerimizin tedarikinde yoğun mesai harcayacakları konularda kendilerine her zaman lojistik destek sağlamakta, ürün ve hizmet tedariklerinde müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firmamız; fabrikalar , tersaneler , hava limanları , üniversiteler ve daha bir çok sektöre hitap etmektedir. Konusunda yeteri kadar deneyime sahip olan firma sahibi ve profesyonel kadrosuyla Türkiye'nin heryerine ve yurtdışına üretim yapmaktadır. Standart ve özel imalat projelendirme , geniş ürün yelpazesi , bol seçenek , üretimde kalite , sınırsız tasarım , renk seçenekleri ve ürünlerinin arkasında durabilen bir firma olmaktan gurur duymaktayız.

Dağıstanlı Grup Ürün gamında Ofis Mobilyaları, Çalışma Koltukları, Okul Sıra ve Sandalyeleri, Laboratuvar Sistemleri, Depolama ve Arşiv Sistemleri bulunmaktadır.

Müşterilerimize geniş ürün yelpazemizle sınırsız alternatifler sunarak güçlü bir çözüm ortağı olmak ana hedefimizdir.

Sürdürülebilirliğin büyük önem kazandığı günümüzde, ürünlerimizde ve üretimimizde çevreci felsefe ile hareket ediyor, ISO kalite sertifikamızla insana ve çevreye vermiş olduğumuz önemi pekiştiriyoruz.